provincie Noord-Brabant provincie gelderland provincie Limburg Nordrhein-Westfalen Interreg Deutschland Nederland EU
kontakt
kommunen im Deutschland

Alpen

Petra Romba
E: petra.romba@alpen.de
T: 0049-(0)2802912250

Kreis Wesel

EntwicklungsAgentur Wirtschaft
E: eaw@kreis-wesel.de

T: 0049-(0)2812074085

Weeze
Khalid Rashid
E: khalid.rashid@weeze.de

T: 0049-(0)2837910116

Goch
Tourist Info
E: tourist-info@goch.de
T: 0049-(0)2823320148

Sonsbeck

Markus Janßen
E: markus.janssen@sonsbeck.de

T: 0049-(0)283836130

Wesel

Alexander Jordans
E: alexander.jordans@wesel.de

 T: 0049-(0)2812032654

Kreis Kleve
Thomas Bäumen
E: thomas.baeumen@kreis-kleve.de
T: 0049-(0)282185508

Uedem
Klaudia Gärmer

E: klaudia.gaermer@uedem.de

T: 0049-(0)028258837

Xanten 

Sabine van der List
E: sabine.vanderlist@xanten.de
T: 0049-(0)2801772188


gemeinden im niederland

Boxmeer
Rob Setz

E: r.setz@boxmeer.nl

T: 0031-(0)485-585816

Gennep
Tessa Groenen
E: t.groenen@gennep.nl
T: 0031-(0)485-494141

Schijndel
Erik Verkuijlen

E: everkuijlen@schijndel.nl

T: 0031-(0)73-5440979

Boxtel
Marloes van de Wetering
E: marloes.wetering@boxtel.nl

T: 0031-(0)411-655259

Landerd
Ferdi Das
E: ferdi.das@landerd.nl
T: 0031-(0)486-458157

Uden
Gid Smolders

E: e.smolders@uden.nl

T: 0031-(0)413-281673

Cuijk
Peter Broekmans

E: peter.broekmans@cuijk.nl

T: 0031-(0)485-396676

Mill en Sint Hubert
Coen Oomens

E: coen.oomens@gemeente-mill.nl

T: 0031-(0)485-460384

Veghel
Wesselinde van de Beeten

E: wvb@veghel.nl

T: 0031-(0)413-386644


Programmabureau Duits Lijntje
Stuurgroep Duits Lijntje
dhr. Jos van den Boogaart, voorzitter (wethouder gemeente Mill en Sint Hubert)